Polkowice, Kłodzko, Głogów, Dzierżoniów – nowe oddziały

Nasza usługa cieszy się wśród naszych Klientów coraz większym uznaniem. W związku z powyższym od stycznia 2014 r. rozpoczniemy skupowanie samochodów na terenie kolejnych miast. Tym razem nasze nowe oddziały zobaczycie w miastach takich jak Polkowice, Głogów, Dzierżoniów, Kłodzko oraz Środa Śląska.

Wszystkie oddziały będą specjalizowały się w skupie aut za gotówkę, samochodów wyprodukowanych po roku 2000 r., warto przypomnieć że nasza firma skupuje tylko samochody sprawne i na chodzie ale mogą być to auta bardzo zadbane jak i te zaniedbane.

W wyżej wymienionych oddziałach oraz w naszym głównym skupie samochodów we Wrocławiu mogą Państwo także pozostawić swój droższy samochód a otrzymać od nas w rozliczeniu tańsze auto oraz dopłatę w gotówce – poprzez co otrzymują Państwo zastrzyk gotówki ale nadal pozostają Państwo mobilni. Na auta które oferujemy w rozliczeniu dajemy od 3 do 6 miesięcy gwarancji technicznej.

W przypadku chęci sprzedaży auta w naszej firmie gwarantujemy w każdym z oddziałów rzetelną wycenę przeprowadzoną przez profesjonalnych rzeczoznawców samochodowych posiadających stosowne kwalifikacje do wykonywania zawodu. W związku z powyższym nasze ceny zawsze będą adekwatne do stanu technicznego samochodu

Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą – bezpłatna wycena jest dostępna pod adresem http://www.szybkosprzedajauto.pl/formularz-wyceny.html – w ciągu kilku minut otrzymają Państwo od nas wstępną informację w jakiej cenie odkupimy Państwa auto.