Skupujemy samochody szybko i bezpiecznie – skup aut Wałbrzych

Szybkosprzedajauto.pl – profesjonalny skup samochodów za gotówkę, firma legalnie działająca na terenie całej Polski od 2009 r. Lider w branży skupu aut za gotówkę oraz obrotu samochodami używanymi. Specjalizująca się w szybkim odkupie aut wyprodukowanych po roku 2000 r. – sprawnych oraz na chodzie ale w każdym stanie technicznym.

Od 2010 r. firma działa także na terenie takich miast jak Wałbrzych, Legnica oraz Polkowice – gdzie co miesiąc odkupuje kilkadziesiąt samochodów od właścicieli chcących sprzedać auto nie tylko bezpiecznie i bez wysiłku ale także za adekwatną do stanu technicznego gotówkę.

Precyzyjna i obiektywna wycena samochodów to w naszej firmie priorytet dzięki któremu staliśmy się liderem w branży kupna aut za gotówkę w Polsce. Aby maksymalnie uprościć oraz przyspieszyć możliwość sprzedaży samochodu w naszej firmie wprowadziliśmy możliwość wyceny aut przez Internet 24h na dobę, 7 dni w tygodniu za pomocą specjalnego formularza dostępnego tutaj http://www.szybkosprzedajauto.pl/formularz-wyceny.html .

Dokładną wycenę zapewnia także profesjonalny zespół wykwalifikowanych rzeczoznawców którzy na podstawie podanych informacji dokonają wyceny która zostanie w ciągu 40 min przesłana na maila.

W naszym zespole posiadamy także mobilnych przedstawicieli którzy szybko dojadą z gotówką w dowolne wskazane przez Klienta miejsce w celu odkupienia samochodu.

Priorytetem w naszej firmie jest szybkość działania oraz zadowolenie Klientów – dlatego jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu a gotówkę za samochód otrzymują Państwo od naszego przedstawiciela natychmiast w dogodnej formie – gotówki lub dokonania wpłaty we wskazanym banku.