SKUP AUT FIRMOWYCH, SKUP SAMOCHODÓW OD FIRM – WIELKIE SKUPOWANIE 2014 !

SKUP AUT FIRMOWYCH, SKUP AUT OD FIRM Wrocław, Warszawa, Łodź oraz cała Polska – wielkie skupowanie 2014 !

Skup samochodowy www.SzybkoSprzedajauto.pl  zaprasza firmy oraz instytucje do skorzystania z naszych usług. Jako jeden z największych skupów samochodów w Polsce oraz prekursor w branży nabywaniem aut zajmujemy się od 2007 r. Posiadamy ogromne doświadczenie w skupie aut, a także w wprawnej obsłudze interesanta lub wycenie samochodów. Klient, który zdecyduje się odsprzedać nam samochód może mieć pewność tego, że zaoferujemy mu najlepszą z możliwych  cenę, a obsługę sprzedażową przeprowadzimy w całości fachowo.

 skup aut firmowych

Nasz skup samochodów to punkt, w którym akceptujemy samochody produkowane po 2001 roku. Nasza działalność dotyczy samochodów w dobrym stanie technicznym albo trochę uszkodzonych. Oferta naszej firmy dotyczy terenu całej Polski. Propozycja dotyczy wszystkich miast wojewódzkich w tym głównie Wrocławia, Poznania, Katowic, Warszawy, Zielonej Góry, Jeleniej Góry, Wałbrzycha oraz Legnicy. Jeśli chcą Państwo sprzedać samochód wystarczy wejść na naszą stronę i wypełnić formularz kontaktowy. Resztą zajmą się nasi pracownicy.

Najważniejszą kwestią zarówno dla naszych Klientów, jak i dla nas jest wycena auta. Usługę tą świadczymy absolutnie za darmo. Umieszczony w serwisie internetowym formularz, umożliwia szybkie zgłoszenie własnego samochodu do weryfikacji cenowej. Trzeba tylko wypełnić dostępne rubryki informacjami odnośnie samochodu, a w następnej kolejności wysłać formularz. Nasz zorientowany rzeczoznawca przygotuje rzetelną i szybką wycenę. Określając ceny pojazdów klientów bierzemy pod uwagę wszystkie jego parametry, np. dodatkowe wyposażenie, czy poziom jego zużytkowania. Czynimy wszystko, aby proponować wszystkim zainteresowanym jak najlepsze ceny, albowiem chcemy, żeby w transakcji kupna-sprzedaży usatysfakcjonowane były dwie strony – nasza firma, jako Nabywca oraz Klient, jako Sprzedający.

Przygotowanie wyceny auta jest nieodpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Kontrahent może wysłać do nas formularz zgłoszeniowy, a my wyznaczając  cenę nie wymuszamy żadnych następnych przedsięwzięć czy decyzji. To od użytkownika będzie zależeć czy będzie chciał zdecydować się na współpracę z naszym skupem. Jeśli taka decyzja zapadnie, wtedy precyzujemy z użytkownikiem termin oraz miejsce spotkania. Jesteśmy elastyczną firmą, która jest w stanie zaoferować dotarcie do zamawiającego usługę nawet w dzień przekazania formularza kontaktowego. Posiadamy swe punkty skupu i wielu kompetentnych pracowników, a więc realizujemy wprawne, solidne i szybkie usługi.

Nasz skup aut to punkt, w jakim entuzjastycznie służymy poradą każdym tym kontrahentom, którzy chcą zyskownie i uczciwie sprzedać swoje auto. Oferujemy najbardziej atrakcyjne ceny rynkowe i nie są to puste słowa – tak jak słowa konkurencyjnych firm. Naszej firmie zależy na satysfakcji interesantów, którzy mamy nadzieję będą polecać nasz skup znajomym.

Zachęcamy do wykorzystania naszej witryny internetowej, zaznajomienia się z warunkami sprzedaży i wypełnienia formularza kontaktowego. Zapewniamy satysfakcję z transakcji, która będzie zrealizowana w sposób legalny, eskpresowy i całkowicie pomyślny dla sprzedawcy. Nasz skup aut to perfekcyjne miejsce dla każdego użytkownika, który wyszukuje profesjonalnej pomocy i opłacalnych warunków sprzedaży.