Skup aut Luksusowych – BMW m3, m5, 1m i inne

Sprzedaż drogiego samochodu w Polsce to nie lada wyzwanie. Każdy kto kupuje nasz kilkuletni samochód, pomimo że auto jest oczywiście używane wymaga aby pojazd był jak nowy i najlepiej miał minimalny i koniecznie potwierdzony w serwisie przebieg. Dużym problemem jest sprzedanie samochodu który nie ma potwierdzonej historii a naprawdę dużym wyzwaniem jest sprzedaż auta pochodzącego z USA. Co w przypadku kiedy dysponują Państwo takim samochodem na sprzedaż.

Są 2 rozwiązania – albo próba samodzielnej sprzedaży auta co z pewnością potrwa nie mniej niż 6 miesięcy lub też odsprzedanie samochodu do SKUPU AUT. Nasz samochód skupuje jako jeden z niewielu w Polsce samochody drogie oraz luksusowe od ręki za gotówkę. Wypłacamy cenę w gotówce na miejscu lub też dokonujemy wpłaty gotówki w okienku bankowym. Jest to wygodna i bezpieczna forma sprzedaży gdyż szybkosprzedajauto.pl nie wybrzydza – kupujemy auta w każdym stanie a następnie sprzedajemy je do naszych stałych kontrahentów za wschodnią granicę.

Bardzo chętnie prowadzimy także skup aut drogich oraz nietypowych – kupujemy w szczególności takie modele samochodów jak BMW 1M, M3, M5, X6 itp., Wszystkie modele mercedesa – wszystkich klas także AMG, Audi – każdą serie S oraz S-line oraz inne auta nietypowe także z silnikami nietypowymi o dużej pojemości.

Zapraszamy już teraz do sprawdzenia ile zapłacimy za Państwa samochód – prosimy wypełnić formularz na naszej stronie http://www.szybkosprzedajauto.pl/formularz-wyceny.html – a prześlemy propozycję cenową w ciągu 2h.