Skup aut lukusowych, bmw – nasza recencja 730d

Szybkosprzedajauto.pl – skup aut marki bmw, skup aut luksusowych – firma działa na rynku od 2007 r. oferujemy skup samochodów na terenie całego kraju.

Od dziś z myślą o naszych obecnych oraz przyszłych Klientach publikować będziemy nasze odczucia na temat ciekawych aut które skupujemy na co dzień. Dziś na pierwszy ogień poszło BMW 730d xdrive z 2012 r.

Samochód zakupiliśmy z myślą o jednym z naszych Klientów, w zakresie naszych obowiązków było także dostarczenie samochodu Klientowi pod dom, do przejechania mieliśmy ok 800 km. Wystarczyło to aby przeprowadzić dobry i miejmy nadzieje obiektywny test samochodu. Pierwsze co nas zaskoczyło to jak niewiele paliwa potrzebuje to duże i pięknie przyspieszające auto. Wg producenta samochód przyspiesza do 100 km/h w 6s – wersja z automatyczną skrzynią biegów oraz napędem na 4 koła. Nie oszczędzaliśmy naszego auta a pomimo tego udało nam się w trasie utrzymać spalanie poniżej 8l na 100km. Jak to możliwe – warto wspomnieć, że ten model BMW to komputer na kołach – posiada system start/stop, funkcję odzyskiwania energii hamowania oraz funkcję Coasting która odpowiada za odłączenie silnika od kół w momencie gdy kierowca puszcza edał gazu. Auto przyspiesza jak marzenie – posiada 8 stopniową skrzynie biegów która spisuje się idealnie – do tego moment obrotowy 560 Nm – sprawia, że naprawdę nie potrzeba nic więcej. Cała trasa przebiegała komfotowo i sprawnie – auto pomimo przebiegu na poziomie 60 tyś km nie wykazywało żadnych oznak zużycia. Napęd 4×4 przy tej klasie auta nie rozczarowuje – limuzyna jest zbyt długa i zbyt dostojna aby kusiła do wykonywania dryftu. Nowe BMW to zachowanie nadzwyczajnego komfortu w połączeniu z ekonomicznym zużyciem paliwa. Nie mniej jednak serwis oraz eksploatacja tego modelu pochłania koszty adekwatne do ceny w salonie na poziomie 359.000 zł.

Sprzedaż takiego samochodu nie jest łatwa w naszym kraju – jeśli posiadają Państwo jakikolwiek model BMW na sprzedaż zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy polegającą na szybkim skupie aut za gotówkę