Skup samochodów Wrocław
Zaufaj doświadczeniu profesjonalistów

Oferta skupu
samochodów

Obszar
działania

Formularz
wyceny online

Oferta

Oferta firmy skup aut używanych za gotówkę przeznaczona jest do osób którym zależy na szybkiej sprzedaży samochodu. Skup aut działa odmiennie niż autokomis – do nas nie wstawia się aut, my odkupujemy każdy samochód natychmiast za gotówkę. Skup samochodów odkupi chętnie każdy samochód wyprodukowany po 1996 r. także samochody prawie nowe i luksusowe. Sprzedaż samochodu w naszej firmie to prosta i bezpieczna procedura – Państwa samochód kupuje legalnie działająca firma, cenę wypłacamy według życzenia sprzedającego na miejscu gotówką lub wpłacamy w okienku bankowym. Sama sprzedaż i oględziny samochodu nigdy nie trwają dłużej niż 20 min.

Oferta firmy skup aut przeznaczona jest dla każdej osoby prywatne oraz firmy:

  • Chcesz sprzedać samochód już dziś i otrzymać gotówkę
  • Nie chcesz poświecać czasu na przygotowanie auta do sprzedaży
  • Nie chcesz oddawać samochodu w obce ręce do autokomisu
  • Potrzebujesz gotówki natychmiast

Zapraszamy – jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Ceny za samochody:

Nasza oferta cenowa na odkup danego samochodu zawsze przygotowana jest przez profesjonalnego rzeczoznawcę – indywidualnie dla każdego samochodu. Zawsze bierzemy pod uwagę stan kupowanego samochodu, jego historię serwisową, stan techniczny oraz stan lakieru. Ze względu, że oferujemy wypłatę gotówki natychmiast oferujemy kwoty rzędu 80-85% wartości rynkowej samochodu. Staramy się cały czas poprawiać atrakcyjność naszej oferty dlatego chętnie proponujemy wyższe stawki niż konkurencja.

Ofertę cenową skup aut można sprawdzić 7 dni w tygodniu 24h na dobę – wystarczy wypełnić zamieszczony na naszej stronie formularz wyceny auta – rzeczoznawca przygotuje wstępną wycenę i wyśle ofertę na maila. Wykonanie wyceny jest zupełnie bezpłatne i nie zobowiązujące, ma jedynie charakter informacyjny a wszystkie podane dane zostaną usunięte natychmiast po wykonaniu oferty.

Istnieje możliwość bezpłatnej wyceny także w jednym z naszych oddziałów – wycena jest także bezpłatna oraz niezobowiązująca, jeśli jednak propozycja cenowa będzie dla Państwa do zaakceptowania jesteśmy gotowi odkupić samochód od ręki. Przed przyjazdem do oddziału prosimy o kontakt telefoniczny oraz umówienie spotkania.